אודות

מי אנחנו

מרפאת השיניים ד"ר שוורץ, מרפאת שיניים רב תחומית ברמת פולג שבנתניה, מציעה לכם את השילוב המושלם שבין מקצועיות ברמה גבוהה לחדשנות רבה, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי השיניים המתבצעים במרפאה מדי יום. המרפאה, שמנוהלת על ידי ד"ר שוורץ דובי וד"ר שוורץ סנונית, כוללת גם צוות שלם של אנשי מקצוע בתחום רפואת השיניים, לרבות שתי רופאות שיניים נוספות, סייעת, שיננית וכן מומחים בתחום.

מה אנחנו מציעים לכם?

המרפאה, שפעילה מאז שנת 1993, מעמידה לרשות מטופליה מבחר של טיפולי שיניים בהתאמה מלאה ומאפשרת להם ליהנות מפתרון מתאים לצד אווירה נינוחה ושלווה. מטופלי המרפאה נהנים מסל שלם של שירותים תחת קורת גג אחת בזכות המערכות המשוכללות והציוד המתקדם שלוקח בה חלק.

אצלנו במרפאה תקבלו:

  • צילומי סטטוס, CT וצילומים אורתודנטים – במרפאה ישנו מכון צילומים מתקדם, המלווה את שירותי המרפאה לאורך כל השבוע ומספק מענה במקרים בהם יש צורך בביצוע צילומים כחלק מהטיפול המוצע במקום.
  • טיפולים משמרים – מרפאת ד"ר שוורץ מציעה מבחר של טיפולים משמרים, המספקים מענה יעיל ונכון יותר לכל מטופל ועוזרים לו לשמור על בריאות השיניים שלו לאורך זמן. בזכות טיפולים משמרים אלה, כמו הסרת אבנית, טיפולי שורש, שחזורים ועקירות, ניתן למנוע בעיות שיניים וחניכיים מורכבות יותר, המצריכות מענה אחר, שלא תמיד פשוט וקל למטופל.
  • טיפולים משקמים – המטופלים במרפאה יכולים ליהנות מטיפולים משקמים חדשניים, הכוללים השתלות שיניים ממוחשבות תוך שימוש בשתלים איכותיים מאוד, המותאמים אל המטופל ואל מצבו הבריאותי והדנטלי באופן מלא ומושתלים ישירות במקום מיד לאחר העקירה. מרפאת ד"ר שוורץ עובדת בשיתוף פעולה עם מעבדת השיניים v-dent a ועם חברת guide 3d, המספקות לה את השתלים והציוד הנדרש לביצוע ההליך.

  • טיפולים אורתודנטיים – מי שמחפש רופא שיניים בנתניה לצורך ביצוע טיפולים מסוג זה, יוכל לקבל במרפאת ד"ר שוורץ את המענה הנכון ביותר עבורו. טיפולים אלה, הנחשבים ברובם לטיפולים אסתטיים, מספקים מענה במקרים של שיניים בולטות ושיניים עקומות המפריעות לעיתים לתפקודו המלא של המטופל. במסגרת שלל הטיפולים האורתודנטיים שמציעה המרפאה, אפשר למצוא טיפולי יישור שיניים ללא גשר, יישור שיניים באמצעות התקן פנימי שאיננו נראה לעין וטיפולי יישור שיניים המותאמים במיוחד לילדים.

  • טיפולי הלבנת שיניים – כדי ליהנות משיניים יפות ולבנות יותר, מציעה המרפאה למטופליה טיפול הלבנת שיניים בתוך שעה אחת בלבד, בעזרת חומר מיוחד בשם קרבמייד פרוקסיד, המצפה את זגוגית השן, חודר אל שכבת השן הפנימית ומבהיר אותה. התוצאות הן מיידיות והטיפול נחשב כיעיל ובטוח מאד.
  • שיקום הפה באמצעות שתלים – מרפאת ד"ר שוורץ מעסיקה מומחים לביצוע השתלות שיניים, המנצלים את יתרונותיה הרבים של הטכנולוגיה המתקדמת בתחום רפואת השיניים כדי להציע למטופל את המענה הטוב ביותר עבורו. השתלת שיניים באופן זה נעשית תוך שימוש בשתל קטן דמוי בורג, המהווה תחליף לשורש השן. השתלת שיניים מתאימה במקרים של חוסר שיניים וצורך בתותבות, במקרים של חוסר שיניים בצד אחד בלבד ובמקרים בהם אפשרות של גשר כדי לשקם את הפה פחות רלוונטית או מתאימה.

  • טיפול במחלות ודלקות חניכיים – בין אם מדובר בחניכיים אדמומיות ונפוחות, בנסיגת חניכיים, בדימום בחניכיים בזמן הצחצוח או אפילו במקרים של ניידות שיניים, כל אלה יכולים להעיד על דלקת בחניכיים או על מחלת חניכיים המצריכה מענה מהיר. במרפאת ד"ר שוורץ מציעים טיפולים המתאימים לשלבים השונים של המחלה ומותאמים באופן מלא אל המטופל כדי לעצור אותה ולמנוע את התדרדרותה.

אם אתם מחפשים מרפאת שיניים בנתניה, מרפאה מקצועית מאד עם צוות שירותי ונעים, הגעתם אל המקום הנכון. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת כדי לקבל מענה מתאים, ובעיקר כדי לשוב וליהנות משיניים יפות, ובעיקר בריאות!

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ובכל שאלה ונושא
צרו איתנו קשר עוד היום!