לקביעת תור וקבלת פרטים נוספים, נא למלא את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

לפי תפיסת עולמנו במרפאה אנו מייחסים לענף ה"טיפולים המשמרים" את כל הנעשה בכדי לשמר מצב דנטלי תקין של
המטופל בכל הקשור לבריאות הפה והשיניים. טיפולים משמרים כוללים שחזורים מאמלגם וחומרים מורכבים (אסתטיים) בשיניים אחוריות וקדמיות, עקירות, הסרת אבנית וטיפולי שורש רגילים.

טיפולי שחזור

  1. שחזורי אמלגם בשיניים אחוריות בלבד.
  2. שחזורים מחומר מורכב (קומפוזיט) בשיניים אחוריות וקדמיות.

ההחלטה של סוג השחזור תתבצע ע"י הרופא המטפל בהתחשב ברצון המטופל.

טיפולי שורש

טיפולי שורש הנם מצב אשר נוצר במרבית המקרים מעששת נרחבת ועמוקה אשר פוגעת במוך השן  (עצבי השן), ובעצם מביאה למצב שאנו צריכים לבצע ניקוי של העששת המרובה ובנוסף להוציא את העצב ולבצע טיפול שורש בשן. שן זו תצטרך לעבור טיפול שורש מלא ולאחר מכן מבנה וכתר.

את טיפולי השורש במרפאה מבצעת מומחית לטיפולי שורש – אנדודונטית  אשר עובדת תחת מיקרוסקופ במקרים אשר מצריכים זאת.

שירות

  • אנו מקפידים להעביר למטופלים בבדיקה הראשונית או השגרתית את חשיבות טיפולי הסרת האבנית אצל השיננית יחד עם הדרכה בהיגיינה אורלית והסבר על עזרים ואמצעים לניקוי ותחזוקה בבית ע"י השיננית אחת לשלושה חודשים / חצי שנה בהתאם למצב המטופל בכדי לדאוג לשימור מצב החניכיים וההיגיינה כחלק מאורך החיים. חלק מתפקיד השיננית בנוסף הוא גם לדאוג להפנות את המטופל לבדיקה במידה וישנו חשש לבעיית חניכיים שמצריכה פריודונט (רופא חניכיים) או מוקדי עששת או כל בעיה אחרת המצריכה בדיקת רופא.
  • עפ"י הוראות משרד הבריאות, לפני כל טיפול אצל שיננית יש לעבור בדיקת רופא.
  • אנו מקפידים לקבוע למטופלים תור חוזר לשיננית ולהזכיר להם לאחר שעבר הזמן המיועד ורצוי לחזור לבדיקה/טיפול שגרתיים. המטרה היא לא לחכות שיתחילו כאבים כדי להגיע לבדיקה שגרתית.
  • אנו שומרים על קשר ישיר בין כל הגורמים המטפלים ליצירת מעטפת טיפולית מיטבית למטופל – כל המטפלים עובדים בתיאום ושיתוף פעולה להשגת המטרה.