לקביעת תור וקבלת פרטים נוספים, נא למלא את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

לא בא לכם שיטרטרו אתכם במספר מפגשים עבור כתר קבוע ואתם צריכים פתרון מידי?

אתם רוצים את התוצאה האסתטית הטובה ביותר? אז כדאי שתקראו את הכתבה הבאה: 

טיפולי השיניים שישנו לכם את החיים מהקצה אל הקצה באמצעות השיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר!

המרכז הרפואי להשתלות שיניים – ד"ר שוורץ, נחשב לאחד המתקדמים בישראל והוא כולל את המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר עם הרופאים מן השורה הראשונה.

זה קורה בנתניה, במרכז הרפואי להשתלות שיניים ד"ר שוורץ, תוך קפיצה לעולם רפואת השיניים ותחת חיפוש התשובה לשאלה – איך לכל הכוכבים שאנו רואים בטלוויזיה יש חיוך כל כך מושלם, ואיך גם אנחנו יכולים לחייך עם פה מלא שיניים וחיוך נוצץ, וכמובן גם בזמן הכי קצר?

רפואת השיניים בישראל ובעולם עברה שינויים רבים, אנחנו כבר לא מגיעים למרפאה רק כי כואב לנו שיש חור וצריך סתימה, וגם לא רק לטיפול עקירה ושתל שייקח זמן ממושך, כי אחרי הכל אין לנו זמן, אנו רוצים הכל מיד ועכשיו. המודעות שלנו עלתה וגברה והדרישה ההולכת וגוברת לטיפולי אסתטיקה שונים ברמה הגבוה ביותר ולא בהכרח רק כי זה הכרחי בריאותי, אלא גם כדי שנוכל להראות טוב יותר לפני אירוע, לצילומי הרשתות החברתיות והכי חשוב כדי להחזיר את הביטחון שאבד ובשביל ההרגשה העצמית.

אז עם חשבתם שכל הכוכבים נולדו עם שיניים מושלמות, נראה לנו שלא ממש, אבל אין ספק שהם מחייכים אלינו בשיניים לבנות ונוצצות עם חיוך מושלם שהוא אחד המפתחות להצלחה הגדולה בעבודה, באהבה, בחיי החברה ועוד רבים. החיוך משדר את הרגשות והמחשבות שלנו לעולם. ישנם מטופלים ומחקרים רבים שמעידים כי מצב זה של פגיעה בשיניים פגע להם באורך החיים, בביטחון העצמי ובהנאות היום יומיות. אז איך משיגים אותו וכמה שיותר מהר?

ד"ר שוורץ מסביר לנו כי עד לא מזמן ביצוע השתלת שיניים ביום אחד או טיפול שיניים ביום אחד נתפס כהזוי ודמיוני. כיום עם ההתפתחות המואצת של השיטות והטכנולוגיות המתקדמות של רפואת השיניים זה אפשרי, לכל אלו שהזניחו את השיניים וחזרו להיות כמו תינוקות שאינם יכולים ללעוס, לנגוס וכמובן לא ליהנות אפילו מהדברים הפשוטים ביותר במהלך היום יום כגון: אכילת תפוח , סטייק עסיסי ועוד. עכשיו הם יכולים להחזיר את  החיוך שאבד ולנגוס כמו כולם עם תפקוד מלא ואיכותי בשיטות המתקדמות בישראל ובאמצעות הטכנולוגיות החדישות והמדויקות שמקצרות תהליכים ומקטינות את הסבל ואי הנוחות, ללא כאבים וללא המתנה עם רמה של אסתטיקה מושלמת  ועפ"י התאמה אישית של צרכי המטופלים לאחר שתכננו את השיקום המתאים ביותר! *במקרים מתאימים.

ד"ר שוורץ – המרכז הרפואי להשתלות שיניים שוכן בקניון פולג בנתניה. המרכז הרפואי מפואר ומשלב בתוכו עולם טכנולוגי ושיטות מתקדמות ביותר בתחום רפואת השיניים עם מיטב הציוד והמכשור הדנטלי כגון: פסגת הטכנולוגיה העולמית לחיוך מושלם ומדויק בביקור אחד – מכשיר ה-  cerec! המכשיר הייחודי מבצע סריקה ממוחשבת של השיניים וחריטה במקום. טיפול זה בהחלט בשורה למטופלים הישראלים אשר נהנים  ממפגש אחד ולא מטרטור רב של מס' מפגשים עם תוצאה אסתטית ברמה הגבוה ביותר.

ננסה כרגע לקחת אתכם למסע של החיים שקורה לנו ביום, יום: תחשבו שאתם בדיוק עכשיו לפני היום המאושר בחייכם ה-חתונה ומה מגיע לפני ה-חתונה? תרום החתונה, כמובן בדרך לחתונה כמיטב המסורת אתם עם החברים הקרובים עוצרים בוילה עם בריכה, קצת אלכוהול וכמובן בשר משובח ומתוקים,  אך מה תעשו כשיומיים לפני הלילה הגדול נשברת לכם השן הקדמית? הלחץ והחרדה כמובן מגיעים במהרה וזה מצריך פתרון מידי. אחרי הכל איך תחגגו עם שן שבורה את החתונה שכל כך תוכננה בקפידה ובדיוק כפי שחלמתם. ד"ר שוורץ – המרכז הרפואי להשתלות שיניים מעמיד לרשותכם פתרון מידי במפגש אחד עם תוצאה אסתטית ברמה הגבוה ביותר וקבועה.

מכשיר ה- cerec הייחודי מאפשר לבצע בביקור אחד כתרים, ציפוי חרסינה, מבנים קרמיים ושחזורי חרסינה ושוב במפגש אחד. אז איך זה עובד? נלקח מדידה תלת מימד של השן מהמטופל, מדידה זו נשלחת באופן מידיי למחשב המכין מודל מדויק על פיו נבנה הכתר. קובץ זה נשלח אל מכשיר ה- cerec שמייצר את הכתר עם בלוקים איכותיים, חזקים והתוצאה – כתר איכותי וקבוע עם רמת אסתטיקה גבוה ביותר ושוב כל זאת – בביקור אחד! ללא צורך במעבדה ומספר מפגשים.

 ד"ר שוורץ – המרכז הרפואי להשתלות שיניים מקפידים על מתן שרות איכותי ויחס אישי למטופלים בזמן שהם תמיד מחפשים אחר הדבר הבא. כשהמרכז הרפואי החל לספק את הטיפול בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של מכשיר ה-  cerec הם חסכו זמן רב בטיפולים עם תוצאות אסתטיות ברמה  הגבוהה ביותר. מטופלי ד"ר שוורץ נהנים כיום משרות מהיר ביותר ללא שום טרטור של מפגשים רבים ופתרון מידי באמצעות המכשיר הייחודי המצוי במרכז.

ד"ר שוורץ – המרכז הרפואי להשתלות שיניים נתפס כאחד מהמרכזים המוערכים ביותר וכזה ששמו הולך לפניו בכל הארץ. הפריצה הגדולה בארץ של ד"ר שוורץ הגיעה בזכות המקצועיות הרבה והראייה לייצר הכול תחת קורת גג אחת עם השיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר!